Вітаємо Вас на сторінках інтернет-магазину FAINO.IF.UA, де Ви зможете купити різноманітні вишиванки для всієї сім’ї та аксесуари до них.

Українська вишиванка – це той елемент одягу, який просто необхідний в гардеробі кожного українця. Вона не те, що не виходить з моди, але й набуває популярності по всьому світу. Кращі подіуми планети демонструють сучасні колекції з елементами української вишивки. І найголовніше те, що вишиванка личить абсолютно всім і підходить до будь-якого заходу.

Інтернет-магазин FAINO.IF.UA пропонує великий вибір вишитих жіночих сорочок, жіночих суконь, чоловічих вишиванок ручної роботи, дитячих вишитих сорочок . Ви зможете придбати вишиванки ручної роботи та машинної вишивки, класичні орнаменти та унікальні дизайнерські фасони. Але що б ви не обрали – Ви будете почувати себе легко та впевнено, тому, що всі наші моделі виконані на натуральному, високоякісному полотні.

FAINO.IF.UA – це індивідуальний підхід до клієнта. Ми виконуємо найрізноманітніші замовлення, експерементуємо з кольором тканини та вишивкою, надаємо нашому клієнту можливість обрати вишиванку на його смак, та підкреслити свою індивідуальність.

Купити вишиванку Ви зможете на нашому сайті, зателефонувавши +38 (093) 986 90 62 або ж +‎38 (097) 601 87 97, через соціальні мережі Facebook та Instagram.

Для індивідуального замовлення рекомендуємо зв’язатися з нашими менеджерами, вони нададуть Вам професійну консультацію в підборі вишиванки та допоможуть з обмірами.

Дякуємо, що завітали на наш сайт!

Приємних Вам покупок і щоб у Вас все було Файно!

Блог

Читайте останні новини

TOP
X